Reference od návštěvníků

Naprosto boží rodinná atmosféra, která na nás dýchla už při vstupu se jen tak někde nevidí. Usměvavá obsluha, stylový pivovar uvnitř i fajn posezení venku a k tomu ještě výborný pivo, no co dodat… uvidíte nás často.
Barbora Vlnová
Krásné čisté prostředí, milá obsluha, vynikající pivo a i klobásy a grilovaný hermelín, čisté záchody. Jediné, co mi chybí ke štěstí je nějaké trošku zázemí pro děti, prolejzačka, nebo tak něco. Jinak super, SUPER!
Jana Kroftová
Moc pěkný pivovar a milá rodinná obsluha. V létě určitě super jako cíl cyklo projížďky. Jo a ta škvarková pomazánka… to musíte vyzkoušet!
Eva Zbořilová
Krásný pivovar s příjemnou obsluhou. Tak výborný pivo jsem ještě v žádném minipivovaru nepil. Jen tak dál. Moc vám fandím.
Michal Babor
Příjemné prostředí, milá obsluha, vždy něco výborného k pivu… zkrátka super!! Jen tak dál 🙂 Jsem moc ráda, že se v naší vesničce otevřelo tak příjemné zařízení 🙂 Moc držím palce do budoucna!!
Martina Rojíková Kalabzová
Pivko výborné, milá a všímavá obsluha. Až bude koutek pro prcky, budeme u Vás ještě častěji! Skvělý přístup a snaha nabídnout zábavu dětem i bez koutku mě moc potěšila.
Jana Kuchynková

Vaše reference nás potěší

Líbilo se vám u nás? Budeme rádi, když vaše pocity budete sdílet s ostatními.