Nabídka našich piv


Světlé výčepní

Spodně kvašené výčepní pivo. Je to poctivé výčepní pivo zlatavé barvy s jemným kvasnicovým zákalem. Pivo charakterizuje příjemný říz, lehká pitelnost, jemná hořkost a hutná bílá pěna.

Světlý ležák

Spodně kvašené pivo s plným sladovým tělem, s jemným kvasnicovým zákalem a hodně výraznou hořkostí, vytváří příjemný chuťový zážitek charakteristický pro světlý ležák plzeňského typu vařený dvourmutovým způsobem z jednoho druhu velice kvalitního českého sladu a nepřekonatelného žateckého chmele.

Bavorský speciál

Spodně kvašený polotmavý speciál vařený z 5–ti druhů sladů a Žateckého chmele. Díky použití Bavorského sladu se vyznačuje nezapomenutelnou plnou a vyváženou chutí s jemným kvasnicovým zákalem.

Pivo

Pšeničný ležák

Svrchně kvašené pšeničné pivo s charakteristickou vůní a chutí, doznívající po banánech. Svěží letní pivo s větším řízem a kvasnicovým zákalem příslovečné chuti, kterou se tato piva vyznačují. Pivo bavorského typu.

RED ALE

Svrchně kvašené pivo amerického typu s výraznou citrusovou vůní a chutí, silně chmelené. Vyrábí se z ječných sladů a z amerických chmelů.


SUN IPA

Svrchně kvašené pivo amerického typu s výraznou citrusovou vůní a chutí, silně chmelené. Vyrábí se z ječných sladů a z amerických chmelů.

Chtete pivo s sebou domů?
Pivo stáčíme do PET lahví

V našem pivovaru stáčíme pivo na profesionálním zařízení, které zajistí rychlé a čisté natočení piva do 1,5 l PET lahve. Pivo vám pak vydrží až dva týdny.

Na Vánoce si můžete odnést i dárkové balení piv.
Balení obsahuje dvě 1,5 l skleněné lahve vámi vybraného piva. 

Slavíte narozeniny nebo pořádáte akci?
Naplníme vám k tomu soudek

Plánujete oslavu narozenin, párty, či jen poklidné posezení s přáteli a chtěli byste je pohostit kvalitním pivem? Nabízíme vám sudové pivo. Pro objednání nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420 776 555 753, popřípadě na e-mailu: info@pivovarradobycice.cz

Můžeme nabídnout tyto velikosti sudů:

Sudová piva je nutné objednat minimálně 2 dny předem.

Ke každému našemu zapůjčenému sudu účtujeme vratnou zálohu 1500,- Kč.

Pivovar Radobyčice nedaleko Plzně

Přijďte k nám do Radobyčic ochutnat naše nefiltrovaná a nepasterovaná piva nebo pivní speciály.