Rodinný minipivovar Radobyčice vznikl rekonstrukcí 200 let staré stodoly, respektive její části,  s vnitřním posezením pro 25 osob a zahrádkou pro 50 osob. Celou rekonstrukci jsme zvládli vlastními silami a to hlavně díky našim pracovitým přátelům. Trvala nekonečných 5 let a rozhodně nejsme u konce. Ve vnitřním prostoru je velmi skromné posezení. Na vnitřní prostory navazuje zastřešené a prosklené sezení  ve stylu zimní zahrady s možností zatopení v plynových lampách. A při hezkém počasí lze trávit čas na venkovní zahrádce.

 Nápad se rodil dlouho a počátky našeho vaření neměly valný úspěch. Do té doby, než se nás ujal náš kamarád, vynikající pan sládek a zároveň skvělý člověk se srdcem na pravém místě, jenž dovedl naše dílo k dokonalosti. Tato cesta trvala neuvěřitelných 12 let.

 Pivo vaříme s láskou z jednoho z nejkvalitnějších českých humnových sladů a žateckého chmele. Na čepu se máme trvale 4 druhy piva a příležitostně speciály. Naši kuchyň tvoří zejména kvalitní a domácí suroviny. Vyzkoušejte výbornou domácí škvarkovou pomazánku s kváskovým chlebem pečeným na uhlí. Přes léto a občas i v zimě o víkendech máte možnost ochutnat různé speciality z naší udírny.

 Jsme si vědomi, že vnitřní prostor je velmi omezený ohledně počtu míst. Budeme proto rádi, pokud využijete telefonní kontakt pro případné rezervace. Pivovar se nachází na radobyčické návsi, kde probíhá cyklostezka z Hradiště směrem na Černice, popřípadě Litice, nebo Útušice. Zároveň je možné u nás na pivu zakončit příjemnou vycházku z blízkých městských částí Plzeň - Slovany, nebo Doudlevce.